Od 11. 1. 2022 bude probíhat nový nábor! Přijďte se učit Brazilské jiu-jitsu do nejlepší školy v Brně! První lekce zdarma! Vaše dotazy rádi zodpovíme na wikinggoldteam@gmail.com nebo na tel +420607985470.

 

BEDRAL -Wiking Gold Team (OFFICIAL VIDEO) 2021

Noví členové jsou vítáni. Pro informace o náboru, klikněte na obrázek pod tímto textem.

 

Kdo jsme?

Jsme sportovní tým zabývající se Brazilským Jiu-Jitsu, MMA a sebeobranou. Tým založil držitel černého pásu v BJJ a hnědého pásu v Seitedo Bronislav Stříž v roce 2016. Patříme do rodiny celosvětově rozšířeného Gold Teamu, který založil brazilský mistr, legenda BJJ a MMA , Jorge „Macaco“ Patino. Náš tým spadá pod Linke Gold Team z Polska, jehož hlavními představiteli jsou Mariusz „Manolo“ Linke a jeho bratr Maciej „Lobo“ Linke. Ústředí týmu se nachází v Brně, pobočka potom v Opavě.

Chceš mezi nás patřit i ty?

 

Probuď v sobě sílu Wikinga!

Wiking Gold Team

Linke Gold Team

Macaco Gold Team

Reference

Wiking gold team je viac ako len klub. Výborná atmosféra na tréningoch, super ľudia, ktorí si nepotrebujú nič dokazovať a skúsený tréner, ktorý vie vždy poradiť. Môžem len doporučiť.

V Brně jsem již prošla několika sportovními kluby, které vyučují bojové systémy a vyzkoušela si trénink pod vedením několika trenérů. Jako hlavní problém vnímám, že pokud jste dospělí a chcete se naučit nějaký praktický sport a zvolíte tradiční bojové umění, většinou vás nikdo nebere příliš vážně a nevěnuje mnoho úsilí do vašeho tréninku. Jedná se totiž o dlouhou cestu, kterou, pokud nezapočnete již v dětském věku, už nemusíte dohnat tak, abyste dosáhli dobré úrovně. Pokud se tedy po této úvaze rozhodnete naplnit svůj koníček ve formě moderního bojového sportu, mohou nastat další úskalí. Často se setkáte s malou tělocvičnou a velkou spoustou „bojovníků nováčků“ na lekci s jedním trenérem na roztrhání. V těchto klubech se žáci neustále obměňují a dá se říct, že se jedná o určitý druh konzumu. Výuka je spíš masová, než individuální a odcházíte s hlavou tak plnou technik, až nakonec zjistíte, že reálně neovládáte žádnou. V novém roce jsem měla možnost vyzkoušet tréninky MMA, které probíhají na Dornychu. Vyhovuje mi dostupnost klubu, jeho prostory, vybavenost tělocvičny i časy tréninků. Před lekcí můžete využít malou posilovnu. Broňa techniky vysvětluje srozumitelně a každou vždy několikrát názorně předvede, přičemž se nakonec přesvědčí, že jsme danou věc pochopili. Tento styl výuky mi vyhovuje, stejně tak jako to, že nás při učení individuálně obchází, opravuje a kontroluje. Navíc on sám se může pochlubit zajímavými výsledky a zkušenostmi. Pokud se rozhodnete chodit pravidelně, můžete se začlenit do příjemného kolektivu a mít pocit, že někam opravdu patříte a ne jen, že pouze navštěvujete něčí lekce. Navíc, kdo by si nepřál stát se Vikingem?

 

PARTNEŘI